Dzwoni telefon. Odbierasz. To już trzecie zaproszenie na rozmowę o pracę w tym tygodniu. Zastanawiasz się czy je przyjąć. Trochę się ciasno zrobiło w grafiku. Czujesz, że wybierasz swoje miejsce na dłużej więc nie chcesz tego robić pod żadną presją. Ani z uprzejmości dla niezwykle uprzejmego headhuntera. Ale i nie chcesz, żeby okazja przeleciała Ci koło nosa. Przecież to ma być PRACA MARZEŃ.

Chcesz mieć takie dylematy?

Od 20 lat odkrywam diamenty i osadzam je w rolach, w których mogą błyszczeć. Wiem, jak wygląda proces rekrutacyjny z perspektywy: pracodawcy, rekrutera, kandydata, menadżera. Wiem, bo byłam w każdej z tych ról wielokrotnie.

Naprawdę wierzę i wiem, że do pracy można iść z wielką przyjemnością. Że może być wartościową częścią dnia i życia. I że nie każdy musi otwierać własny biznes, żeby zrealizować swoje pasje czy poczuć sens w tym co robi.

Boli mnie, kiedy moi klienci są niezadowoleni z pracy. Wkurzam się, kiedy słyszę, że nie dostają feedbacku z rekrutacji. Rozumiem, że nie wiedzą, jak się zabrać do znalezienia pracy dla siebie. Cieszę się z nimi, jak dziecko, kiedy dostają oferty wymarzonej pracy. Kibicuję, kiedy wchodzą na scenę.

Dlatego stworzyłam ten program: PRACA MARZEŃ

Dla kogo ten program?

 • dla wszystkich poszukujących czegoś więcej niż tylko kasy (chociaż i ta ważna jest),
 • dla tych, co nie chcą tracić życia w pracy, której nie lubią,
 • dla tych, którzy czują, że są nie na swoim miejscu,
 • dla tych, co chcą zmienić, ale nie bardzo wiedzą na co i jak się do tej zmiany zabrać,
 • i dla tych, którym nie brakuje nic oprócz odrobiny odwagi i profesjonalnego wsparcia.

Jakiego efektu możesz się spodziewać?

 • Jeśli będziesz słuchać tego, co mówię i sumiennie robić robotę to gwarantuję, że zostaniesz zaproszony na niejedną rozmowę o pracę a przynajmniej jedna z nich skończy się sukcesem.
 • Zdobędziesz pewność siebie i będziesz pewien decyzji, jaką podejmujesz w sprawie pracy.
 • Nauczysz się prezentowania swoich mocnych stron, komunikowania potrzeb i negocjowania warunków.

Moduły:

 

 1. Porozmawiajmy: Dlaczego w ogóle miał(a)byś pracować?

Jeśli to ja mam motywować ciebie – powiedział CEO rekrutujący do swojego zespołu – to ja raczej cię nie potrzebuję w swoim zespole”. W punkt!

Motywacja to najbardziej banalny i najważniejszy aspekt każdej rozmowy, przez który odpada 80% kandydatów.

W tym module odkryjemy co Cię w życiu kręci najbardziej. Nie tylko wypadniesz autentycznie w trakcie rozmowy, ale i naprawdę pójdziesz za głosem serca (być może pierwszy raz w życiu).

 1. Role dla Ciebie: W czym jesteś naprawdę dobra(y) a do czego się nie nadajesz?

Czy przy tym pytaniu błądzisz wzrokiem po suficie desperacko się zastanawiając nad tym co powiedzieć a czego lepiej nie? Większość ludzi tak ma. Mało kto potrafi zaprezentować się prawdziwie: ani arogancko, ani nieśmiało. Tymczasem świadomość swoich mocnych stron i słabości i umiejętne mówienie o nich może zadecydować o tym czy to Ty dostaniesz propozycję pracy czy ktoś, kto zrobi to lepiej. W tym module pomogę Ci odkryć swoje moce i nauczę Cię jak je prezentować (bez ściemy i fałszywej skromności). Będziemy pracować głównie na Gallupie, ale nie tylko.

 1. Oskarowa produkcja: Jaka jest twoja praca marzeń?

Czy w ogóle wiesz czego naprawdę chcesz? Większość ludzi skupia się na tym czego nie chce i w efekcie dostaje tego niechcianego jeszcze więcej. Przychodzą na rozmowę o pracę nieprzekonani, pełni wątpliwości, jakby oczekiwali od rekrutującego, że podejmie za nich decyzję.

W tym module popracujemy nad Twoją zawodową wizją. Znajdziemy pracodawców i role, którym do niej najbliżej i skupimy całą Twoją energię, talenty i umiejętności na tym czego CHCESZ.

4. Casting: Zaprezentuj się.

W rozegraniu finałowym przygotowujesz się do wejścia na rynkową scenę. W tym module napiszesz CV, któremu nie oprze się żaden rekrutujący.

5. Próba generalna: Przeżywaj i zdobywaj!

Przećwiczysz swoją rozmowę z wyrafinowanym rekruterem (czyli ze mną) i być może pierwszy raz w życiu dostaniesz prawdziwy feedback.

W bonusie zdradzę Ci sekret skutecznego negocjowania wynagrodzenia.

6. Za kulisami

To opcja na indywidualnie wsparcie z mojej strony. Krótką wymianę mejli, motywacyjnego kopniaka lub otarcie łez (szczęścia oczywiście).

JAK BĘDZIEMY PRACOWAĆ:

Tydzień czas trwania forma
MODUŁ 1 Pierwszy (6 marzec) 3 h warsztaty
MODUŁ 2 Drugi (13 marzec) 3 h warsztaty
MODUŁ 3 Trzeci (20marzec) 2 h warsztaty+
MODUŁ 4 Trzeci (20 marzec) 3 h warsztaty+
MODUŁ 5 Czwarty (27 marzec) 1 h Skype lub warsztaty

Każdy moduł będzie się kończył pracą domową do wykonania w ciągu tygodnia.

GDZIE: W Krakowie, na Kazimierzu   Od której: 16:30  (godziny z tygodnia na tydzień możemy ustalać na bieżąco)

CENA*: do 15 lutego – 590 zł, po 15 lutym – 690zł

Dla porównania: cena programu indywidualnego 1990zł

*Cena zawiera badanie talentów Gallupa (StrengthsFinder) jeśli jeszcze go nie masz

Dla uczestników moich warsztatów i kursów do tej pory zniżka 50zł (jeśli chcesz skorzystać ze zniżki, przed zakupem napisz do mnie: sylwia@scjansen.com).

CO MÓWIĄ MOI KLIENCI:

Natalia, „Zawsze czułam, że chcę coś więcej od pracy i życia. Ale nie byłam pewna swojej wartości. Kiedy przeglądałam ogłoszenia widziałam czego mi brakuje. Po współpracy z Sylwią w ciągu tygodnia otrzymałam zaproszenia na 2 rozmowy o pracę, o jakiej bałam się marzyć. Teraz mam dwie oferty i głowię się, którą przyjąć.”

Paweł „Przez 3 lata bezskutecznie starałem się zmienić pracę (uczestniczyłem w 6 procesach rekrutacyjnych) dochodząc do ostatniego etapu. Nigdy nie dostałem porządnego feedbacku, dlaczego odpadam. Po pracy z Sylwią, pierwsza rekrutacja skończyła się ofertą pracy. Niesamowite.”  

Magda „Współpracę rozpoczęłyśmy z myślą, że chcę zmienić pracę. Ale w trakcie okazało się, że nie chcę zmieniać. Że chcę awansować. Tyle, że ten awans był tak nierealny, że nawet Sylwia mocno brała mnie pod włos. Ale udało się! Nie wiem, jak to działa, ale działa.”

Kamil „Na początku nie byłem zadowolony. Wiem, jak się przygotować do rozmowy i jak napisać CV. Jak dostałem feedback o miałem ochotę skończyć pracę przed terminem. Co mnie obchodzi jak myśli rekruter? No lepiej, żeby mnie obchodziło, zwłaszcza jeśli naprawdę zależy mi na tej robocie”.

Piszą o mnie – Twój Styl sierpień 2017r.

Piszą o mnie – Twój Styl sierpień 2017r. str.1

Piszą o mnie – Twój Styl sierpień 2017r.

Piszą o mnie – Twój Styl sierpień 2017r. str.2

Piszą o mnie – Twój Styl sierpień 2017r.

Piszą o mnie – Twój Styl sierpień 2017r. str.3

Piszą o mnie – Twój Styl sierpień 2017r.

Piszą o mnie – Twój Styl sierpień 2017r. str.4

Piszą o mnie – Twój Styl sierpień 2017r.

Piszą o mnie – Twój Styl sierpień 2017r. str.5