Zapraszam Cię na warsztaty pracy z talentami: Odkryj Swoje Mocne Strony, Talent w Akcji, Liderka Talentów. Zobacz jak pracujemy podczas warsztatów, przeczytaj gdzie i kiedy odbędą się warsztaty i skorzystaj!

Dlaczego warsztaty? Bo podczas warsztatów „na żywo” tworzy się wyjątkowa energia i atmosfera. Pracując w grupie możemy sobie tak wiele dać, możemy się przejrzeć  w oczach innych, jak w żywych lustrach. Odkrywamy jak wiele nas łączy, mimo, że tyle nas dzieli.  Do tego nawiązujemy relacje, które trwają i po warsztatach; na żywo i w fejsbukowej grupie.

Warsztaty ODKRYWCA TALENTÓW to pierwszy krok w zmianie. Kiedy poznasz, zaakceptujesz, uznasz  siebie i swoją wyjątkowość, to zaczynasz na siebie inaczej patrzeć, zaczynasz o sobie inaczej myśleć, dostrzegasz to kim naprawdę jesteś i możesz być. Zmieniając siebie, zmieniasz wszystkich wokół. Ta nowa perspektywa otwiera przed Tobą drzwi do spełnionego życia.

Zapraszam serdecznie! Będę zachwycona mogąc towarzyszyć Ci choćby przez chwilę w podróży rozwojowej.

Sylwia

 

Kraków
29/6/2019 09:30
29/6/2019 17:30
499 zł

COACHING TALENTÓW I MOCNYCH STRON W PRAKTYCE

Jeśli myślisz o awansie, podwyżce, nowej pracy, nowym zawodzie czy kwalifikacjach to czas zamienić myśli na działanie i je spełniać! Podczas warsztatów Odkryjesz swój naturalny potencjał oraz dowiesz się jak go wykorzystać, by mądrze i w zgodzie ze sobą osiągnąć wymarzone cele zawodowe. Następnie pomogę Ci przejść od fazy marzeń zawodowych do ich realizacji. Warsztat to cały dzień twórczej pracy, mnóstwo praktycznych wskazówek, narzędzi oraz coaching i mentoring grupowy, a po warsztacie wsparcie w moderowanej grupie. 

+ wykonasz badanie StrengthsFinder i poznasz swój profil talentowy
+ doświadczysz jak przejawia się siła talentu, kiedy działa on na twoją korzyść i co się dzieje, kiedy działa on wbrew tobie
+ nauczysz się korzystać ze swoich talentów by osiągać własne cele zawodowe
+
ustalisz lub dopracujesz swój cel zawodowy
+ określisz swoje priorytety oraz najlepszą dla siebie drogę dojścia do celu
+ przygotujesz plan działania i plan “awaryjny”
+ nauczysz się sama motywować (opracujesz własny: koszyk z motywacją)
+ nauczysz się, jak samodzielnie  pracować z talentami
+ nauczysz się korzystania ze swoich talentów do osiągania celów
+ wzmocnisz wiarę w siebie, poczucie pewności i sprawczości, zyskasz ogromną energię do działania i wsparcie od uczestników
+ dowiesz się co naprawdę znaczy moje motto KIERUJ SIĘ SERCEM – DZIAŁAJ Z GŁOWĄ!

(więcej…)