Zapraszam Cię na warsztaty pracy z talentami: Odkryj Swoje Mocne Strony, Talent w Akcji, Liderka Talentów. Zobacz jak pracujemy podczas warsztatów, przeczytaj gdzie i kiedy odbędą się warsztaty i skorzystaj!

Dlaczego warsztaty? Bo uwielbiam pracować w grupie i „na żywo”. Podczas warsztatów tworzy się taka wyjątkowa energia, możemy sobie tyle dać, przejrzeć się w oczach innych, jak w lustrach – z każdej strony. Do tego nawiązujemy relacje, które trwają i po warsztatach. Na żywo i w fejsbukowej grupie. Możemy sobie naprawdę pomagać, bo znamy się od najlepszej (talentowej) strony. To spojrzenie pielęgnujemy.

Warsztaty Odkryj swoje mocne strony i zrób pierwszy krok … to dokonanie pierwszego kroku w zmianie – poznania i akceptacji, uznania dla siebie i swojej wyjątkowości. Zaczynasz na siebie inaczej  patrzeć, zaczynasz o sobie inaczej myśleć, poznajesz siebie i to kim możesz się stać. Do czego ta zmiana poprowadzi? do czego chcesz.

Warsztaty Liderka Talentów to warsztaty dla kobiet w biznesie, które pełnią rolę przywódcze. Są liderkami, kierowniczkami, szefowymi. Chcą się rozwijać menadżersko, a przy tym nie stracić swojej autentyczności, kobiecej wrażliwości, marzeń.

Warsztaty Odkryj swoje mocne strony i działaj – to warsztaty, dla tych, którzy po wykonaniu pierwszego kroku chcą pójść dalej;  nie tylko chcą poznać siebie od mocnej strony, ale też chcą na trwałe wdrożyć w swoje życie zmiany i przekuć marzenia na plany i działanie.

Warsztaty dają mi możliwość wykorzystania moich mocnych stron w pełni – oprócz Bliskości i Indywidualnego podejścia, mam możliwość przygotować  MATERIAŁY, są piękne, bo ja lubię piękne rzeczy i praktyczne, bo ja lubię, żeby coś się nadawało do użytku. Taki ze mnie Organizator i Achiever :-).

Zapraszam serdecznie!

Sylwia

 

Kraków
09/3/2019 09:00
09/3/2019 19:00
639 zł

COACHING TALENTÓW I MOCNYCH STRON W PRAKTYCE

Jeśli myślisz o awansie, podwyżce, nowej pracy, nowym zawodzie czy kwalifikacjach to czas zamienić myśli na działanie i je spełniać! Podczas warsztatów Odkryjesz swój naturalny potencjał oraz dowiesz się jak go wykorzystać, by mądrze i w zgodzie ze sobą osiągnąć wymarzone cele zawodowe. Następnie pomogę Ci przejść od fazy marzeń zawodowych do ich realizacji. Warsztat to cały dzień twórczej pracy, mnóstwo praktycznych wskazówek, narzędzi oraz coaching i mentoring grupowy, a po warsztacie wsparcie w moderowanej grupie. 

+ wykonasz badanie StrengthsFinder i poznasz swój profil talentowy
+ doświadczysz jak przejawia się siła talentu, kiedy działa on na twoją korzyść i co się dzieje, kiedy działa on wbrew tobie
+ nauczysz się korzystać ze swoich talentów by osiągać własne cele zawodowe
+
ustalisz lub dopracujesz swój cel zawodowy
+ określisz swoje priorytety oraz najlepszą dla siebie drogę dojścia do celu
+ przygotujesz plan działania i plan “awaryjny”
+ nauczysz się sama motywować (opracujesz własny: koszyk z motywacją)
+ nauczysz się, jak samodzielnie  pracować z talentami
+ nauczysz się korzystania ze swoich talentów do osiągania celów
+ wzmocnisz wiarę w siebie, poczucie pewności i sprawczości, zyskasz ogromną energię do działania i wsparcie od uczestników
+ dowiesz się co naprawdę znaczy moje motto KIERUJ SIĘ SERCEM – DZIAŁAJ Z GŁOWĄ!

(więcej…)