Reżyseruję zmiany odkrywając na nowo ludzi i firmy.

Oferta

Referencje

Jest świetnym doradcą. Zawsze mogłem liczyć na jej dobrą radę a korzystałem z pomocy Sylwii szczególnie w tych trudnych przypadkach, gdzie żadne rozwiązanie nie wydawało się dobre. Ona zawsze potrafiła spojrzeć na rzeczy inaczej i znaleźć tę trzecią najlepszą drogę, łącząc zdolności analityczne z olbrzymią kreatywnością.

Piotr Dziwok

Country Chair - Shell Companies in Poland, General Manager Shell Business Operations Krakow

What I really appreciated was that she was critical in a positive manner towards her boss, being one of the few people in the team who said what she thought in a frank and open way.

Linze Boonstra

Former business manager DYC Cores, Philips Electronics

Sylwia has made a significant and a very positive contribution in our organization. We have been very happy with her performance and feel that she has helped us to make a step change in the quality of HR processes (engagement, communication,  HR business partnering, leadership development, change management).  Sylwia was employed as the consultant but she became a key valued and trusted member of the HGSS leadership team and has fully committed professionally and personally to the success of HGSS.

John Lyons

Director Finance Shared Services, Heineken Krakow

„Nie myśl o różowym słoniu”, „Focus”, „Najpierw rzeczy najważniejsze” ..- te i inne nadal siedzą w mojej głowie. To, co cenię najbardziej w naszej relacji to siła i motywacja do życia, do pokonywania wszelkich przeszkód i realizowania się w życiu najlepiej, jak to możliwe. Tym zaraża mnie w pełni:-). Dodawanie energii i inspirowanie innych jest zdecydowanie wpisane w jej DNA:-) Sylwia – Dziękuję! 

Marta

Uświadomiłam sobie, że moje dotychczas niedoceniane mocne strony są bardzo ważne i powinnam z nich w pełni   korzystać. Zaowocowało to większą odwagą w podejmowaniu decyzji, nowych wyzwań i adaptacji do zmian. Dzięki temu mogę nie tylko sama się rozwijać ale też pomagać w rozwoju innym. 

Agnieszka

Mnie rozmowy i spotkania z Sylwią przynoszą wiele inspiracji i są ciągłym szukaniem nowych obszarów do rozwoju i nauki.

Karolina Zygmunt-Glaba

HR Manager, Genpact

Dla mnie te sesje to była mieszanka inspiracji, usystematyzowania tematów i motywowania do dalszego rozwoju i działania. Za co bardzo dziękuję ! To był to mój pierwszy coaching ale na pewno nie ostatni!

Patrycja

Inspiracja

Blog

Ile pytań trzeba zadać?

Ile pytań trzeba zadać, by zmierzyć poziom zaangażowania ludzi w pracę. Wystarczy 12 pytań, o ile pytania te są trafnie dobrane i skorelowane z wynikami biznesowymi. Sprawdź!

czytaj więcej

Wpływ bez talentów wpływu

Jak odkryć swoje przedsiębiorcze talenty i dlaczego warto to zrobić? W czym może to pomóc w biznesie? Jakie są wspólne talenty osób przedsiębiorczych według Jima Cliftona autora książki „Born to Build”?

czytaj więcej

Przedsiębiorcze talenty

Jak odkryć swoje przedsiębiorcze talenty i dlaczego warto to zrobić? W czym może to pomóc w biznesie? Jakie są wspólne talenty osób przedsiębiorczych według Jima Cliftona autora książki „Born to Build”?

czytaj więcej